Ovocné sirupy pre ryby sú na českom trhu málo známe a málo rozšírené suroviny. Možno preto, že ich výroba si vyžaduje suroviny, ktoré sa ťažko hľadajú za ceny zodpovedajúce krmivu, a nie potravinám. Podarilo sa nám získať suroviny z potravinárskeho priemyslu, ktoré sú dokonale vhodné na výrobu týchto sirupov.

Ryby, najmä kapry, veľmi dobre reagujú na sladké produkty počas celého roka - v zime aj v lete. Naše aktuálne sirupy...

pokračovat ve čtení >>

Rýchle info
CSL LIQUID - Naturál (Krmiva Hulín, CLN-1) | Krmiva Hulín

CSL LIQUID - Naturál

Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladem
3,83 €
Dostupné varianty
Neochutený, filtrovaný, fermentovaný kukuričný produkt, jemné konzistencie, v originálnej podobe, bez ďalších prísad. Biologicky neaktívny,…

sú preto založené na sladkých, varených, ovocných zložkách, ktoré ďalej sami upravujeme, aby sa vôňou a chuťou ešte viac priblížili rybám a ich záujmu o jedlo. Sú obohatené o ďalšie známe, ľahko rozpustné a osvedčené atraktory, na ktoré ryby dobre a rýchlo reagujú. Sirupy na ryby sú teda lacným a predovšetkým účinným ochucovadlom a doplnkom všetkých návnad a nástrah, nevynímajúc mäsové a rybie výrobky!

V neriedenom stave nerozpúšťa PVA! Preto sú naše sirupy vhodné aj na namáčanie celých PVA pančúch alebo vrecúšok alebo na namáčanie minigranúl, metodických zmesí atď. výrobky, ktoré chcete vložiť do PVA. Na tieto účely do nich nesmiete pridávať vodu a riediť ich!

Nebojte sa experimentovať a pokojne kombinujte sirupy s čímkoľvek - samozrejme, v rámci možností. Sú výbornou prísadou do kŕmnych peliet a granúl, nechajte ich v sirupe niekoľko dní, nerozpustia sa. Pred použitím ich posypte jedlou sódou, ktorá sa na ne prilepí a výrobky sa vám pri manipulácii nebudú lepiť na ruky. Prípadne do sirupu pridajte asi 20-30 % vody a navlhčite ňou kŕmnu zmes alebo method mix. Keď sa pridá do kŕmnych guliek, získajú veľmi pevný tvar, ale vo vode sa rýchlo rozpustí.

Upozornenie: Ovocné sirupy môžu mať v rôznych dodávkach mierne odlišnú konzistenciu, čo je spôsobené surovinami, ktoré sú momentálne k dispozícii. Ide o ovocné pyré a dreň, ktoré dodávateľ dodáva vždy s inou hrubosťou dužiny. To však nie je pre ryby škodlivé.

Kvalita pro ryby, cena pro lidi!