Naše tekuté dipy sú vyrobené len z kŕmnych surovín a prírodných extraktov, ktorých účinnosť na ryby sme overili v praxi ! Nerozpúšťajú PVA !

Tieto tekuté dipy, ktoré sú určené na zosilnenie a urýchlenie účinku vábenia, boli vyvinuté najmä na základe našich osobných skúseností z pretekov, kde sme dva roky skúšali rôzne varianty surovín, aby sme zabezpečili maximálny účinok vábenia.

Spočiatku sme nechceli tieto dipy uvádzať na trh, aby sme nezvýšili konkurenciu na pretekoch, kde sú naše výrobky už často vidieť. Súťaže však nie sú len o kvalite použitých produktov, takže teraz môžete otestovať nezmenené dipy a sami sa presvedčiť, ako na vás pôsobia. Budeme radi za všetky vaše zistenia.

pokračovat ve čtení >>

Akce -15% Video v textu Rýchle info
REFLEKTOR - Tekutý dip s dymovým efektom - 125 ml (Krmiva Hulín, RTD-1) | Krmiva Hulín
Dostupné varianty
Reflektor je žlto zelený tekutý dip s Luminiscenčným efektom obsahujúci 50% koncentrátu "dymu", ktorý vytvorí vo vode aj pri kvapkovom…

Tekuté dipy naší výroby se od většiny podobných výrobků na rybářském trhu odlišují nejen " lidovou cenou ", ale především specifickou kombinací dvou těžko spojitelných surovin, a to cukru a oleje. Dnešní technologie, ale nabízejí moderní způsoby úprav surovin, a jedna z nich je, že za jistých podmínek je možnost kombinace nasycených vodných a olejnatých meziproduktů. Oboje tyto suroviny ryby velmi dobře cítí a také na ně i rychle reagují, jak nám ukázala naše závodní i osobní praxe u vody. Tento základní krmný nosič pak obohacujeme potravinářskými, nebo krmivářskými koncentráty, ať již z ovoce, ryb či masa. Vždy jde ale o jedlou surovinu, a ne o umělý produkt, s diskutabilním účinkem.

Kvalita pro ryby, cena pro lidi!