Perfektná nástraha, ktorá sa vďaka svojmu zloženiu, výrobe a vlastnostiam správa vo vode veľmi netradične a ryby na ňu nie sú tak zvyknuté ako na všadeprítomné klasické boilies. Valčekové boilies sú lisované pod vysokým tlakom, a preto obsahujú veľa fermentovaného materiálu. Po kontakte s vodou sa cesto začne vracať do svojho pôvodného tvaru, výrazne zmení svoj objem a na povrchu získava štruktúru podobnú vate, zatiaľ čo stred je stále tvrdý, a tak sa vyvíja veľmi pomaly...

pokračovat ve čtení >>

Video v textu Rýchle info
ROHLÍKÁČE - Standart - Ø 12 a 16 mm (Krmiva Hulín, ROST-1) | Krmiva Hulín

ROHLÍKÁČE - Standart - Ø 12 a 16 mm

Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladem
3,26 €
Dostupné varianty
Rohlíkače v balení 30 g/38 ks, sú prevlečené šnúrkou a vyrobené z pravého pekárskeho, tukového rožku! Stále mierne plávajúce, postupne sa…

Každá guľôčka má iný tvar a veľkosť a nestane sa, že by sa ryba aj na veľmi zarybnených vodách nudila. Je bežné, že zábery prichádzajú aj vtedy, keď ryby v tom čase úplne ignorujú iné nástrahy.

V spolupráci s firmou Wator, výrobcom boilies pod vlastnou značkou "Roller Boilies", veľkosť 12 mm, sme začali predávať aj tento ich výrobok obohatený o naše boostery a dipy.

Pozrite si video, v ktorom uvidíte, ako funguje rohové boilies - Rohlikáč 12 mm - pod vodou spolu s našimi výrobkami na nástrahy:

Kvalita pro ryby, cena pro lidi!